Marengo Ranch

‘Future Thinker’

Recognition for March

First grade: Robert Holden, Liam Pierce, Sam Underwood.

Second grade: Natalia Ramirez, Berkeley St. Hilaire, Liam Cargo, Kylie Wynn.

Third grade: Gabriel Cobos, Kaley Kingsbury, Claire Waldron, Hailie Hardy, Mariano Garcia, Jeffrey Cunco, Jordyn Burkett, Jesse Ocampo.

Fourth grade: Mateo Mejia, Jeffrey Garner, Miley Ayala, Muhammad Balouch, Shelby Mantzouranis, Logan Spesert.

Fifth grade: Kilee Tarantino, Nicholas Ibanez Garcia, Laura Quinn, Caiden Cathey, Adarius Subega, Eduardo Felix.

Sixth grade: Leland Holden, Krista Meier, Austin Pearson, John Ward, Tristan Clark, Joshua Villa.

Perfect Attendance

(Second Trimester)

TK: Santiago Rodriguez.

Kindergarten: Stevie Adolf, Nathan Anaya, Allison Bussman, Emmalynn Calava, Coral Ellison, Liam Frazier, Alexis Harrison, Ajay Nigam, Ivan Perez, Andres Ramirez, Matthias Rodriguez, Emma Shelman.

First grade: Joseph Bustamante, Esteban Echavarre, Camryn Garcia, Carly Garner, Reagan Gonsolia, Mateo Guerrero, Victor Herrera, Robert Holden, Kenneth Job, Marcos Melgoza, Levi Peterson, Scarlett Richards, Arturo Rodriguez Mendoza, Jace Rose, Averi Rowland, Iantha Smith, Kayleighy Vanderlick, Aaron Varela.

Second grade: Fatima Armas Jimenez, Axton Bussman, Brody Deans, Sophia Deans, Blake Dodson, Spencer Farris, Dakota Frazier, Karson Keeler, Amelia LaScola, Brandon Losoya, Kody McCulloch, Michelle Muiruri, Hanna Muncy, Hartaj Sangha, Brooklynn Sunde, Kruz Tovar.

Third grade: Victoria Chavira, Conrad Dixon, Kelsey Hawkins, Sawyer Knotta, Haylee Martin, Ryder Mort, Jesse Ocampo, Jemma Ochoa, Sofia Palomares, Kaylen Jane Pascual, Viviana Ramos, Noah Richards.

Fourth grade: Maritza Arevalo, Aiden Azua, Muhammad Balouch, Isabel Barba, Brian Bell, Mason Bussman, Trinity Clark, Gabriela Garcia, Jeffrey Garner, Yaretzi Leon, Shelby Mantzouranis, Mateo Mejia Beas, Alec Ortega, Andrew Quinn, Aaron Ramirezx, Jameson Remus, Brooklyn Robinson, Alexza Rodriguez Mendoza, Kevin Rodriguez Rojas, Solange Silva, Tanner Swafford, Adalae Zitterkopf.

Fifth grade: Hannah Abbott, Elliot Bitondo, Allie Christian, Irene Diosdado, Everett Dixon, Aiden Frank, Maxemilio Guerrero, Kilee Harrison, Kylin Keeler, Anyssa Losoya, Catherine Madrigal, Alex Nigam, Landon Peterson, Nathalie Pintor, Laura Quinn, Isabella Ramirez, Silas Sanders, Armaan Shergill, Corbin Silva.

Sixth grade: Kaylani Alvarado, Gabriela Arevalo, Brooklyn Bussman, Tristan Clark, Kali Conkin, Alivia Duncan, Emily English, Esperanza Flores, Emmanuel Herrera, Dillon Jahn, Meerab Khan, Summer McCoy, Ana Montelongo Perez, Termyra Smith, Brandon Soria Perez, Brylie Sunde, Valeria Tejeda Correa.

‘Organizer’ Recognition for April

First grade: Mateo Guerrero, Levi Peterson, Natalie Quintanilla, Naomi Lopez, Amelia Cargo.

Second grade: Zaden Mitchell, Jessa Beach, Mia L’Ecuyer, AnaLucia Alvarado, Carly Jones.

Third grade: Brenna Frank, Brooklyn Woods, Jayleen Maldonado, Anayeli Ruiz, Jasmine Calderon, Camilla Brownfield, Jaydin Rose.

Fourth grade: Jax Gehrke, Kaden Stephens, Alexza Mendoza Rodriguez, Brian Bell, Brooklyn Robinson, Cecelia Garcia, Miranda Gonzalez, Ernesto Rodriguez, Larisa Varela.

Fifth grade: Maria Vivanco, Bailey Burkett, Nathalie Pintor, Seth Ignacio, Cody Wallace, Haley Baker.

Sixth grade: Meerab Khan, Kevin Lomeli, Devyn Roesler, Kaylani Alvarado, Breanna Fox, Emily English.